Novinky

Velká omluva!

10. února 2011 v 16:51 | Autor: Gloriel
Omlouvám se všem ale především ~Hattii~. Tento týden slibuji ~Hatti~ udělám ti ten vzhled. Poslední dobou se musím hodně učit do školy. No prostě děs. Pá Gloriel a ještě jednou se omlouvám...

The Sims nový svět je otevřený!

30. ledna 2011 v 10:49 | Autor: Gloriel
Ahoj.
Včera jsem jezdila po blogů o The sims a vjela jsem na jedné kámošky blog... Její jméno blogu se mi velice líbí tak jsem to nějak skoušela jestli existuje nějaký blog pod taktovým názvem a také ANO!.. Ale bohužel byl už založený ale nebyl aktivní (založený ledna 2011) a žádný článek tam nebyl!.. Tím líp pro mě, a tak jsem si o něj požádala... A teď ho mám:). Začalo mě velice bavit The sims3 a tak jsem ho zrenovovala a dávám sem odkaz:
.:ZDE:.
Snad se vám bude líbit je o The sims3 :) Gloriel

Omlouvat se dokážeme ale přání plnit neumíme...

22. ledna 2011 v 20:05 | Autor: Gloriel
Ahojky.
Moc se omlouvám za ne aktivitu, posledních pár dní jsem víc stahovala do TS3 a hrála TS3 než se věnovat vám a objednávkám. Snad to napravím... Loučím se zatím s vámi Gloriel

Novinky ze světa blogu Gloriel-//001

16. ledna 2011 v 12:12 | Autor: Gloriel
Ahojky, začnu asi tím nejdůležitějším a to jsou vzhledy na přání.

Vzhledy na přání:
-Tohle byla poslední objednávka vzhledů na přání. Až je dodělám tak budu zatím už jen dělat vzhledy ke stažení. A různou grafiku pro vás. Vzhledy na přání většinou se mi dělají nejlépe o víkend. Ale dělám je i normálně i o týdnu místo čtvrtka (FYZIKA!!)

Komiks KJPP:
-Mám už nafocený 1. díl, ale jen to musím upravit a napsat, což je pro mě hrozné .

Soutěž?:

Už brzo.. vzhledy na objednávku.

15. ledna 2011 v 9:14 | Autor: Gloriel
Zdravím všechny,
Moc vám musím poděkovat za ty úžasné komentáře a přejdu rovnou k věci. Až dokončím poslední vzhled na přání, tak obnovím komentáře, aby jste se mohli také zapsat:). Jsem opravdu ráda za tu včerejší návštěvu "189" lidí, díky moc. Mám i pro vás už nachystaný v galerii komiks pod názvem "Křehká jako porcelánová panenka" což bude ve zkratce - KJPP. Bude to ta simka co jsem dávala Shiany na vzhled :).
Vaše Gloriel.
 
 

Reklama